Symboliczne choinki

Choinki to symbol świąt Bożego Narodzenia. Przyjęło się, że zdobimy te drzewka, a dzieci szukają pod nimi prezentów. W każdym domu w tym okresie świecą lampki i atmosfera staje się zupełnie inna niż przez resztę roku. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup żywego drzewka zapoznaj się z naszą ofertą jodeł kaukaskich. Drzewka te pielęgnowane są przez wiele lat, aby później zagościć w Twoim domu. Jodła kaukaska to idealne drzewko choinkowe dla Twojego domu.

Gałęzie osadzone są wyjątkowo gęsto, przez co choinka wydaje się być bogata. Intensywny kolor ciemnozielonych igieł nadaje mu uroku a zapach leśny pozwoli na chwilę przenieść się w inny wymiar. Żywe choinki są o wiele lepsze niż sztuczne, pomimo tego, że nie są aż tak żywotne sprawiają, że święta stają się zupełnie inne, atmosfera, zapach świeżej choinki leśnej przyozdobionej w piękne, świąteczne błyskotki sprawiają, że staje się ona kwintesencją całych świąt. Firma Szneider zajmuje się produkcją drzewek leśnych, krzewów itd. Sprzedażą choinek zajmujemy się od wielu lat, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że nabyliśmy już sporo cennego doświadczenia, które wykorzystujemy przy produkcji i pielęgnacji choinek.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i całą zdobytą wiedzę po to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu i chętni by w przyszłym roku znów do nas zawitać. Zapoznaj się z naszą ofertą choinek i sprawdź sam, że nasza oferta i nasze drzewka są warte uwagi. Na szczególną uwagę zasługują jodły kaukaskie, o które dbamy nawet do 10 lat po to, aby po tak długim czasie mogły zagościć w Państwa domach. Nasze drzewka są doskonale pielęgnowane oraz poddawane szerokiej gamie zabiegów, aby były piękne i jak najwyższej, jakości. Wybór naszych choinek to wybór idealny. Kształtne i urodzajne, z pewnością nie pozwolą by przejść obok nich obojętnie. Nasze szkółki leśne są jednymi z największych. Staramy się, aby każde drzewko było pielęgnowane, w każde wycięte już drzewko zasadzamy nowe, aby za kilka lat mogło spełnić swoje przeznaczenie. Posiadamy szeroki wybór choinek w różnych wielkościach, począwszy od małych 80 centymetrowych aż po takie, które osiągają 3 metry wysokości. Taka choinka z pewnością zrobi wrażenie na naszych gościach. Zajmujemy się dwojaką sprzedażą – detaliczną oraz hurtową. Tych z Państwa, którzy zdecydują się na zakup hurtowy zapraszamy już we wrześniu by móc wybrać drzewka, które następnie będą zarezerwowane dla Państwa. Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną choinki można nabyć u nas jeszcze w grudniu, a ich wybór jest zawsze spory. Choinki są ścinane dopiero dzień przez planowanym transportem, dokładnie zabezpieczone, a na życzenie klienta pakowane w specjalne siatki, które zabezpieczają choinki przed transportem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której możecie się Państwo dowiedzieć nieco więcej o naszej działalności, naszych szkółkach leśnych, ofercie oraz o naszych choinkach. Nasze plantacje zawierają kilkadziesiąt jodeł kaukaskich, dzięki czemu osoby, które chciałyby w swoim domu na święta zaopatrzyć się w żywe drzewko mogą śmiało skorzystać z naszej oferty i cieszyć się z posiadania jednej z najpiękniejszych choinek. Szneider to firma dla każdego, kto chce przeżyć święta w wyjątkowej atmosferze i wyjątkowym stylu. Nasze choinki są, co roku wybierane przez tysiące polaków a zadowoleni klienci wracają do nas każdego roku w celu nabycia kolejnej przepięknej choinki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zapoznaniu się z drzewkiem, jakim jest jodła kaukaska. Kto wie może i ty ulegniesz jej urokowi.